22 marca odbyło się współorganizowane przez nasz klub spotkanie poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych. Między innymi, odbyła się pojekcja filmu o Henryku Flame (dowódcy oddziałów partyzanckich z terenu Śląska Cieszyńskiego).


Foto.:


PATRIOTYCZNY OPŁATEK W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

25 stycznia br. odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Klub Gazety Polskiej w Świętochłowicach oraz członków i sympatyków PiS w Świętochłowicach. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością pani poseł Izabela Kloc oraz pan Adam Słomka, a także przedstawiciele ?Solidarnych 2010? z Katowic i Rudy Śląskiej wraz z przewodniczącym okręgu katowickiego panem Maciejem Odorkiewiczem. Ponadto obecni byli motocykliści (z Polskiego Związku Motocyklowego), którzy przy współudziale PiS w Świętochłowicach, organizowali ubiegłoroczną grudniową akcję pomocy dla dzieci z domów dziecka i rodzin potrzebujących ?Uśmiech na Kołach?.
Warto zaznaczyć, że na atmosferę spotkania pełną ciepła i godności, składały się także treści patriotyczne prezentowane nawet przez kulinaria. Spotkanie było ważnym momentem zbliżającym do siebie różne ugrupowania patriotyczne regionu
Członkowie Klubu Gazety Polskiej w Świętochłowicach pragną podziękować panu Maciejowi Odorkiewiczowi i Solidarnym 2010 z Katowic i Rudy Śląskiej za udział w spotkaniu opłatkowym dnia 25 stycznia 2013r., a także za pomoc i współpracę przy tworzeniu naszego klubu.
Przewodnicząca: Dorota Rymar


Biuro Klubów "Gazety Polskiej"505 038 217, (12) 422 03 08;
e-mail klubygp@gazetapolska.pl
ul. Jagiellońska 11/7 31-011 Kraków

Layout i wykonanie: Wójcik A.E.